Irodai Recepciós Munkatárs

2 weeks ago

Wantirna, Victoria, Australia Árpád Aged Care Full time
Szeretne csatlakozni egy nonprofit szervezethez, amely igazán törődik lakóival és munkatársaival? Az Árpád Otthon egy különleges idősgondozási intézmény Wantirnában (VIC), mely magyar származású idős emberek ellátására szakosodott.

Irodai csapatunkba Recepciós munkatársat keresünk. A munkakör jellege teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás.

**Feladatok**:

- Recepciós feladatok ellátása, mely magában foglalja a telefonhívások kezelését és a látogatók fogadását
- Bejövő telefonhívások, kérdések kezelése, üzenetek átvétele és azok továbbítása az illetékes felé
- Családi látogatási ütemterv koordinálása, beleértve a Care and Lifestyle csoporttal való egyeztetést
- Barátságos és professzionális ügyfélkezelés mind belső és külső ügyfelek számára
- Információk közlése és továbbítása a munkatársak, lakók és látogatók felé
- Szükség szerint adminisztratív támogatás nyújtása a vezetőségnek
- Kezeli és naprakészen tartja a napi munkaidő-beosztást (roster)
- Az intézménybe történő felvétellel kapcsolatos kérdések kezelése, az érdeklődök és a hozzátartozók körbevezetése az otthonban.

**Amit kínálunk**:

- Lakóink egészségének és jólétének támogatása, mely örömöt okoz nekik
- Befogadó és támogató munkakörnyezet, ahol munkatásaink elismertek
- Megbízható és értékeken alapuló munkahely, ahol a csapatmunkára és ügyfeleink megelégedésére összpontosítunk
- Előnyt jelent az Árpád Otthon által képviselt közösség megértése és ismerete: például kapcsolat, és/vagy a magyar közösség és a diaszpóra ismerete.

**Elvárások**:

- Jó kommunikációs készség angol és magyar nyelven
- Irodavezetési tapasztalat
- Problémamegoldó képesség, aki képes a feladatokat stresszes időszakban is ellátni
- Képes együttérezni lakóinkkal és családtagjaikkal
- Őszinte, segítőkész és megbízható - igazi csapatjátékos

  • Wantirna, Australia Árpád Aged Care Full time

    Szeretne csatlakozni egy nonprofit szervezethez, amely igazán törődik lakóival és munkatársaival? Az Árpád Otthon egy különleges idősgondozási intézmény Wantirnában (VIC), mely magyar származású idős emberek ellátására szakosodott. Irodai csapatunkba Recepciós munkatársat keresünk. A munkakör jellege teljes vagy részmunkaidős...